Warning: finfo::file() [finfo.file]: Empty filename or path in /data/2/5/25f5c2d6-ccb4-4cf1-ad4b-bdc888b91cc5/pouzimerozum.sk/web/wp-content/themes/provocateur/functions/helpers/file.php on line 240

Blog Post

O svete vedeckou optikou.
HomeClankysúťažSúťaž – Záhada ľudského vedomia

Súťaž – Záhada ľudského vedomia

Súťaž – Záhada ľudského vedomia
Posted 20 aug, 2012 by in súťaž0

Milí priatelia, keďže sa posledné dni zdá, že je opäť leto a slovné spojenie „letná súťaž“ znie akosi lákavo, pripravili sme jednu takú aj my. Je ňou súťaž o knihu Daniela C. Dennetta – Záhada ľudského vedomia. Cena je to síce skromná, no vzhľadom na nedostupnosť knihy na našom knižnom trhu je tak trochu cenná. Ide o zaujímavé pojednanie nielen o záhadách ľudského vedomia, dozviete sa z nej aj spôsoby uvažovania nad vlastným myslením a nejedenkrát zavaríte závity.

Podmienky súťaže sú jednoduché:

Zdieľajte tento obrázok z facebookovskej stránky https://www.facebook.com/pouzime.rozum a v možnostiach voľby publikácie vyberte „verejne“ (public). Jedine tak budeme môcť zozbierať mená tých, ktorí obrázok zdieľali a zaradiť ich do žrebovania. Žrebovanie bude realizované pomocou generátora náhodných čísel, ktorý zo zoznamu zdieľajúcich vyberie jednu šťastlivú osobu, ktorá túto knihu získa.

Súťaží sa až do nedele 26.8.2012 12:00, kedy bude vyžrebovaný výherca. Výhra bude následne výhercovi zaslaná poštou na adresu, ktorú nám pošle.

Nezodpovedáme za žiadne chyby pri zdieľaní, spôsobené chybným nastavením súkromia zdieľaného obrázka (ak nedáte zdieľať verejne, nemáme šancu zistiť, že ste obrázok zdieľali). Do súťaže budú zaradení len tí užívatelia, ktorí zdieľali obrázok z facebook stránky Použime rozum.

Žiadne osobné údaje o účastníkoch súťaže nebudeme archivovať ani používať inak, než na účely tejto súťaže.

Leave a Reply

© 2012 Použimerozum.sk, všetky práva vyhradené.